Pracovní koučink

Pracovní koučink je individuální nebo týmové koučování v pracovním prostředí.

Kouč pomáhá lidem vnímat pracovní situace, které jsou při koučinku popisovány, z mnoha různých úhlů pohledu. Díky tomu následně každý najde řešení i tam, kde předtím buď žádné neviděl, nebo nebyl s dosavadním řešením spokojen.

Napříč všemi obory a činnostmi bývají nejčastěji využívány následující formy koučinku.

Lídrovský koučink

Koučink lídrů je určen především podnikatelům a top managementu firem, kteří potřebují určit vize, priority a cíle firmy, nastavit strategii, efektivně řídit projekty, nebo připravit a realizovat důležité změny.

Manažerský koučink

Manažerský koučink je určen především manažerům oddělení firem, kteří potřebují nastavit priority a cíle oddělení, zlepšit time-management, nebo zabránit syndromu vyhoření. Častým tématem bývá zlepšení komunikace a vztahy s podřízenými / kolegy, nebo rychlá adaptace při změně pozice.

Obchodní koučink

Obchodní koučink je určen především obchodním zástupcům a poradcům, kteří potřebují zdokonalit své obchodní dovednosti, time-management, nebo překonávat námitky klientů a zlepšit komunikaci s nadřízenými / kolegy. Častým tématem bývá také získání obrany před stresem.

Budování kariéry

Kariérový koučink je určen lidem, kteří si potřebují naplánovat kariéru, vybrat novou profesi, nebo změnit zaměstnání. Častým tématem bývá také zvládnutí situace při ztrátě zaměstnání a rychlé nalezení nového uplatnění.

Týmový koučink

Týmový koučink je určen týmům, které potřebují dosáhnout společného cíle. Kouč pomáhá týmu najít nebo formulovat takový cíl, který bude pro všechny jeho členy vysoce motivující.

 
Máte dotazy nebo zájem o koučování?

OZVĚTE SE


 

odkaz Nahoru

William King

Drbna je ta, kdo s Vámi mluví o jiných lidech. Nudný je ten, kdo Vám vypráví o sobě. Mistr konverzace je ten, kdo s Vámi mluví o Vás.

více citátů

Osobní koučink (Plzeň)
Telefon: +420 737 385 733
E-mail: info@cilenykoucink.cz

On-line koučink (celá ČR)
Skype: martin.fuks
Appear.in: martin.fuks