Sportovní koučink

Sportovní koučink je individuální forma koučování zaměřená na sport jednotlivce.

Kouč vychází z faktu, že každý z nás má svůj vlastní osobitý styl hry, který je potřeba objevit. Koučink se výrazně odlišuje od klasického tréninku. Zatímco trenér určuje, co a jak se má druhý učit, kouč zjišťuje, co a jak se chce druhý učit a následně mu pomáhá se nové věci naučit zcela přirozeně, rychle a bez chyb.

Z různých druhů sportu se specializujeme především na:

Sportovní tým

Týmový koučink sportovního týmu je určen sportovním týmům (2 a více lidí), které potřebují zvýšit motivaci a výkonnost pro dosažení společného cíle. Častým tématem bývá naplánování postupných kroků, jak dosáhnout týmového cíle, vyjasnění rolí, nebo odstranění sporů v týmu.

Tenis - závodní

Tenisový koučink určený závodní hráčům tenisu pomáhá např. zdokonalit vlastní herní styl, objevit nové taktické varianty, získat celodvorcové pojetí hry, zdokonalit tenisové údery, získat plán fyzické přípravy nebo odstranit závodní úzkost.

Tenis - rekreační

Tenisový koučink pro rekreační hráče je určen lidem, kteří chtějí naučit základy tenisu, získat vlastní herní styl, zdokonalit tenisové údery, objevit své silné stránky, umět využít slabin soupeřů a hlavně se chtějí tenisem bavit :-)

 

Chcete v sobě objevit nebo vašim dětem umožnit rozvinout vlastní talent?

OZVĚTE SE


odkaz Nahoru

William King

Drbna je ta, kdo s Vámi mluví o jiných lidech. Nudný je ten, kdo Vám vypráví o sobě. Mistr konverzace je ten, kdo s Vámi mluví o Vás.

více citátů

Osobní koučink (Plzeň)
Telefon: +420 737 385 733
E-mail: info@cilenykoucink.cz

On-line koučink (celá ČR)
Skype: martin.fuks
Appear.in: martin.fuks