Životní koučink

Životní koučink je individuální forma koučování zaměřená na osobní život jednotlivce.

Kouč pomáhá klientovi s novým pohledem na životní situace, díky kterým dojde u klienta především k přesnému vnímání reality. Ta bývá často zkreslená pod vlivem emocí nebo každodenního stereotypu a zabraňuje tak klientovi najít účinná řešení.

Životní koučink se dotýká všech oblastí života. Mezi nejčastěji řešená témata patří:

Osobnostní koučink

Osobnostní koučink je určen lidem, kteří si přejí např. efektivně a asertivně jednat s lidmi, objevit svůj osobní potenciál, nalézt životní rovnováhu, novou životní energii a prohloubit své vzdělání.

Finanční koučink

Finanční koučink je určen lidem, kteří potřebují např. efektivně a strategicky nakládat se svými penězi, najít cesty k finančním přáním a cílům, financovat bydlení / studia dětí, vytvořit soukromou rentu, investovat nebo optimalizovat své náklady.

Vztahový koučink

Vztahový koučink je určen lidem, kteří si přejí např. vyřešit krizi nebo problém v osobním vztahu, vidět vztah z nové perspektivy, najít "nové koření" vztahu, zlepšit vztahy v rodině nebo navázat nový vztah.

Sexuální koučink

Sexuální koučink je určen lidem, kteří potřebují např. hledat řešení v otázkách partnerské intimity, objevit tajemství vlastní sexuality, rozvíjet své erotické zážitky, řešit problémy s orgasmem či nedostatkem libida, získat kladný vztah k vlastnímu tělu, zvládnout komunikační dovednosti nebo rozvíjet dovednosti při uspokojování druhých.


Máte dotazy nebo zájem o koučování?

OZVĚTE SE

 

odkaz Nahoru

William King

Drbna je ta, kdo s Vámi mluví o jiných lidech. Nudný je ten, kdo Vám vypráví o sobě. Mistr konverzace je ten, kdo s Vámi mluví o Vás.

více citátů

Osobní koučink (Plzeň)
Telefon: +420 737 385 733
E-mail: info@cilenykoucink.cz

On-line koučink (celá ČR)
Skype: martin.fuks
Appear.in: martin.fuks